ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗЕЇВ!

Для Української громади цей день виходить далеко за межі професійного свята й має загальнонаціональне значення, адже здатність зберігати та збільшувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і духовний розвиток нації.

Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Висловлюємо Вам, шановні працівники музеїв, щиру вдячність за натхненну працю й вірність професії. Сердечно бажаємо Вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок та благополуччя. Ми високо цінуємо ваші щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного народу.