Проводитиметься перевірка системи централізованого оповіщення області!

Департамент цивільного захисту оборони та взаємодії з правоохоронними органами КОДА повідомляє щодо проведення перевірки системи оповіщення.

З метою налагодження роботи територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області, яка на сьогодні працює в режимі тестування, 9 листопада, у період з 11.00 до 13. 00 буде проведено практичну перевірку спрацювання наявних електросирен і сигнально-гучномовних пристроїв з подачею звукового сигналу «Увага всім» та голосового повідомлення про технічну перевірку системи оповіщення.

Під час планової перевірки просимо зберігати спокій.