ПРОГРАМИ ОСВІТИ ТА СПОРТУ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На п’ятій сесії Української міської ради VIII скликання було затверджено програму «Шкільний автобус». Ця програма започаткована Управлінням гуманітарного розвитку Української територіальної громади з метою створення оптимальних умов для здобуття якісної освіти, забезпеченням підвезення усіх учнів та педагогічних працівників до закладів освіти, установ територіальної громади щодо участі у спортивних змаганнях, конкурсах, екскурсіях, навчальних поїздках.

Затвердили Програму «Обдарована дитина» на 2021-2023 роки, яка розроблена і спрямована на створення оптимальних умов для виявлення обдарованих дітей та надання їм системної підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації творчої особистості та її постійного духовного самовдосконалення.

Програма передбачає систему роботи із здібними та обдарованими дітьми, орієнтовану на комплекс психолого-педагогічних, організаційних та науково-практичних заходів. Це – сучасні методики виявлення, навчання та виховання обдарованих дітей та надання їм соціально-педагогічної підтримки, активне залучення до науково-дослідницької, творчої діяльності, популяризація здобутків та розроблення дієвого механізму стимулювання, обдарованих дітей. Забезпечення ефективної діяльності методичного центру та закладів загальної середньої та позашкільної освіти для розвитку обдарованих учнів, підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, які працюють з обдарованими дітьми.

А також було схвалено рішення заснування програми “Молодь і спорт Української територіальної громади”.
Факторами цього перебувало: невідповідність потребам населення послуг, що надавалися закладами фізичної культури та спорту, відсутність ефективної системи стимулювання населення до збереження свого здоров’я, обмежена рухова активність, асоціальна поведінка у молоді, відсутність сучасної інфраструктури, тощо.

Саме розв’язання вищезазначених проблем можливо вирішити за умови ефективної підтримки з боку владних структур усіх рівнів, виділення необхідних коштів на проведення навчально – тренувальної роботи та спортивних заходів, поліпшення матеріально – технічної бази сфери фізичної культури й спорту.
Програма розроблена відповідно до Закону України “Про фізичну культуру і спорту”  та розрахована на 2021-2023 роки, що дасть можливість виконати поставлені завдання згідно із сучасними потребами економічного та соціального розвитку країни.

Задоволення потреб наймолодших громадян Української громади – надважлива ціль для нас усіх.