Програма співфінансування поточного ремонту під`їздів (секцій) багатоквартирних будинків на 2022 – 2024 роки. Як взяти участь?

З 2022 року розпочинає діяти міська Програма співфінансування робіт з поточного ремонту під`їздів (секцій)
багатоквартирних будинків Української міської територіальної громади на 2022–2024 роки.

Заходи, що реалізуються в рамках Програми:

–  поточний ремонт внутрішніх стін (штукатурні та малярні роботи);

– поточний ремонт стель (штукатурні та малярні роботи);

– поточний ремонт покриття підлоги;

– відновлення пошкоджених сходів (внутрішніх);

– відновлення пошкоджених перил та поручнів;

– поточний ремонт вхідної групи;

–  обрамлення дверей ліфтів;

– фарбування дверей ліфтів;

– поточний ремонт існуючих дерев`яних вікон та дверей в місцях загального користування, в т.ч. їх фарбування;

– поточний ремонт радіаторів та стояків опалення в місцях загального користування (у разі наявності), їх фарбування, відновлення радіаторів та стояків опалення в разі необхідності .

Хто може взяти участь у Програмі?

Дія Програми поширюється на співвласників багатоквартирних будинків Української міської територіальної громади незалежно від форми управління багатоквартирним будинком.

Хто такий співвласник багатоквартирного будинку?

Співвласник багатоквартирного будинку – це власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

Яку суму коштів мають сплатити співвласники?

Розміри співфінансування заходів Програми у відсотковому значенні від вартості робіт

№ ппТермін експлуатації житлових будинківКошти бюджету Української міської територіальної громадиКошти співвласників багатоквартирного будинку; інших джерел, не заборонених законодавством
1від 10 до 25 років включно60%40%
2від 26 до 49 років включно70%30%
3від 50 і більше80%20%

Як взяти участь у Програмі?

Уповноваженому представнику співвласників необхідно подати:

• заяву встановленого зразка (Додаток № 1 до Програми);
  • оригінал (або завірена підписом Уповноваженого представника співвласників копія)
    протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку, що складений згідно з
    умовами чинного законодавства (форма протоколу затверджена наказом Мінрегіонбуду
    від 25.08.2015 р. № 203);
  • дефектний акт на виконання робіт із поточного ремонту під’їздів (секцій) багатоквартирного будинку. У випадку, коли не в усіх під‘їздах (секціях) багатоквартирного будинку виникає потреба у проведенні поточного ремонту, або власники квартир та нежитлових приміщень відповідного під`їзду (секції) не виявили бажання взяти дольову участь у співфінасуванні поточного ремонту, до виконавчого комітету подається протокол зборів певної групи
    співвласників.
    У протоколі зборів співвласників повинні бути зазначені позитивні рішення за наступними питаннями:
  • згода на участь у Програмі на умовах співфінансування у розмірі, визначеному у розділі 4 Програми;
  • інформація про перелік видів робіт, що заплановано виконати у під`їзді (секції) багатоквартирного будинку;
  • визначення уповноваженої особи, яка від імені співвласників багатоквартирного будинку подасть до виконавчого комітету Української міської ради документи, необхідні для участі у Програмі, а також здійснюватиме підписання документів у процесі реалізації Програми.
  • Хто такий Уповноважений представник співвласників?
    Уповноважений представник співвласників – фізична або юридична особа, яка визначена зборами Співвласників представляти їх інтереси.
  • Як провести збори співвласників багатоквартирного будинку, де не
    створено ОСББ, ЖБК та КІЗ?
    Збори проводяться у порядку, передбаченому статтею 10 Закону України «Про
    особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
  • Куди подавати пакет документів?
    Заява, оригінал (завірена копія) протоколу зборів співвласників та дефектний акт подаються Уповноваженим представником співвласників на реєстрацію в паперовому вигляді в кабінет № 2 (1 поверх) виконавчого комітету Української міської ради.
    З умовами Програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Української
    міської територіальної громади в мережі Інтернет за посиланням: програма капрем – Google Диск
  • Є запитання?
    Звертайтеся до спеціалістів відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету Української міської ради (3 поверх, кабінет № 40, або за номером телефону: 7-54-41).
    Графік роботи: Пн.-Чт. з 08:00 до 17:15,
    Пт. з 08:00 до 15:45.

Відділ житлово-комунального господарства
та комунальної власності управління розвитку інфраструктури