Програма активного дозвілля для дітей та підлітків на літній період

На шостій сесії Української міської ради VIII скликання було затверджено програму активного дозвілля для дітей та підлітків «Activity Camp. Made in Ukrainka».

Діти та підлітки, які значну частину часу проводять на свіжому повітрі – біля річки, в парку, в лісі тощо, – енергійні, бадьорі, життєрадісні. В них, зазвичай, добрий апетит і міцний, здоровий сон.

Активності на свіжому повітрі дозволяють не лише організувати вільний час дітей та підлітків, а й сприяють здоровій комунікації між дітей та підлітків, розвивають розумові здібності, навчають поводженню в соціумі.

Програма розроблена на необхідних соціально-економічних, нормативно-правових, організаційно-технічних умовах, проведення просвітницької роботи та здійснення антикризових заходів для розвитку дозвілля дітей та підлітків на території Української міської ради.

Основні завдання Програми:

• проведення спортивно-оздоровчої та культурно-розважальної роботи серед дітей та підлітків на період літніх канікул
  • інтегрування ефективних (інноваційних) форм і методів спортивно-оздоровчої та культурно-розважальної діяльності з урахуванням місцевих особливостей, економічних та епідеміологічних факторів
  • стимулювання створення мережі спортивно-оздоровчої та культурно-розважальної інфраструктури
  • збереження наявної, з подальшим удосконаленням, матеріально-технічної бази, поліпшення умов її функціонування
  • надання підтримки становленню та впровадженню ефективних форм комунікації серед дітей та підлітків.

Задоволення потреб наймолодших громадян Української громади – надважлива ціль для нас усіх.