Рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання

21 січня інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, спільно з старшим інспектором СЮП Обухівського РУП ГУ НП України у Київській області, завідувачем відділення соціальної роботи та завідувачем відділення надання соціальної допомоги вдома «Центру надання соціальних послуг» Української міської ради провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання м. Українка та с. Трипілля Української територіальної громади з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення.

Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Інформує:  ГУ ДСНС України у Київській області