Познайомимось? “Active-time” для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб!

Переважна частина вимушено переміщених із зони бойових дій осіб, що знайшли прихисток на території нашої громади – жінки та діти. Наразі основна увага приділяється організації їх дозвілля, з метою психологічного та емоційного розвантаження.
Як було анонсовано попередньо, виконавчий комітет Української міської ради, спільно з управлінням гуманітарного розвитку, спорткомплексом, ПК “Енергетик”, Центром надання соціальних послуг та тренерами-волонтерами запускає проєкт “Active-time” для жінок із числа ВПО.
Сам проєкт розраховано на 4 напрямки:
Психологічна терапія через Спорт;
Психологічна реабілітація (ЦНСП);
Мистецький простір;
Образотворче мистецтво.
На даному етапі проходить запуск Спортивного напрямку!
За цим посиланням ви можете уточнити час та місце перших занять: https://www.facebook.com/110732757768628/posts/369045528604015/
Важливо відзначити, що все більше дзвінків надходить з пропозиціями допомоги, тож анонсуємо запуск ще одного цікавого заняття!
Увага! З 23-го травня до графіку занять додається ще одне – “Обійми мене”!
Короткий опис напрямку:
Як ми всі знаємо, тілесний контакт (обійми) понижує рівень стресу, тривоги, додає впевненості у сьогоденні. Практика занять адаптована спеціалістами масажу та реабілітації Яною та Олексієм Яцевськими за мотивами східних масажних та тілесних практик.
Дата та місце 1 заняття: 26.05.2022, Палац Культури “Енергетик”, сцена;
Час: 16.30;
Режим: щочетверга;
Формат: парний масаж (чоловік-жінка; сестри; друзі; діти від 6 років);
Безкоштовно (або за донати, за бажанням) для ВПО;
Контакт для запису: 067-262-80-57.
Упевнені, що жителі нашої громади мають бажання максимально підтримати кожну родину,
яка волею долі опинилася в скрутній годині та набула статусу внутрішньо переміщеної особи.
Бажаємо усім миру та душевної рівноваги! Слідкуйте за анонсами проєкту!

Попередня Із дружньої Латвії прибуло медичне обладнання для лікарні Українки