ПОНАД 38 МЛН ГРН СПРЯМУЮТЬ ЦЬОГО РОКУ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ КИЇВЩИНИ

38,2 млн грн спрямують цьогоріч на модернізацію приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини. Ці кошти необхідні для завершення будівельних робіт і встановлення необхідного обладнання на базі п’яти закладів охорони здоров’я – Ірпінської центральної міської лікарні, а також Переяславської, Обухівської, Тетіївської і Фастівської центральних районних лікарень.

Про це сьогодні, 14 квітня, під час онлайн-брифінгу зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«В Ірпені, Обухові та Тетієві роботи плануємо завершити вже наприкінці квітня. Одразу після цього розпочнемо підготовку документів для ДАБІ, щоб отримати дозвіл на введення цих об’єктів в експлуатацію. А ось оновлення приймальних відділень у Переяславі та Фастові триватиме орієнтовно ще протягом травня», – уточнив терміни Андрій Лісовик.

Також він акцентував, що до цього на Київщині встигли завершити модернізацію семи приймальних відділень.

«Білоцерківську лікарню №2, Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, Броварську, Вишгородську, Макарівську та Миронівську центральні районні лікарні вже ввели в експлуатацію. Вони працюють та приймають пацієнтів. Тим часом по Іванківській центральній районній лікарні триває підготовка необхідних для ДАБІ документів», – розповів Андрій Лісовик.

Нагадаємо: модернізоване приймальне відділення Вишгородської центральної районної лікарні вже почало свою роботу. Завдяки новому обладнанню медики мають можливість не лише проводити обстеження хворих, а й оперативно здійснювати передопераційну підготовку.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА