Покращення дорожнього покриття та освітлення вулиць – пріоритетні напрямки роботи в селах громади

Обстеження вулиць і доріг у населених пунктах Української громади триває. Управління розвитку інфраструктури спільно зі старостами та активними жителями визначають комплекс першочергових заходів із благоустрою задля усунення недоліків у подальшому. Потужні зливи додали руйнувань дорожньому покриттю в більшості населених пунктів громади. Не виключення – село Витачів, де сьогодні проходить обстеження доріг.

Також наразі відпрацьовується проблематика з підключення мереж зовнішнього освітлення у Витачеві. Спільно зі спеціалістами ДТЕК вивчається можливість введення в експлуатацію нових точок підключення мережі.