ПІДГОТОВКА МІСТА УКРАЇНКА ДО КУПАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Українське суспільство розбудовує вільну, незалежну, суверенну, соціальну державу. Саме людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Так визначено в Основному Законі – Конституції України.

Однією із гострих проблем, які стоять перед державою в цілому та перед Українською територіальною громадою зокрема, є збереження життя і здоров’я людей під час масового відпочинку біля води.

Виконавчим комітетом Української міської ради заздалегідь розпочалася підготовка до купального сезону 2021 року.

Рішенням чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Української міської ради від 07.04.2021 р. протокол № 4 було затверджено перелік місць масового відпочинку населення біля води у місті Українка, це: центральний пляж міста Українки на річці Дніпро та Міський пляж міста Українки на річці Стугна (вул. Вишнева).

Розпочалася робота щодо приведення місць масового відпочинку населення у відповідність вимогам Правил охорони життя на водних об’єктах України.

26 квітня 2021 року фахівцями Ржищівської рятувальної станції Комунальної водолазно-рятувальної служби «Київська обласна служба порятунку» було проведено водолазне обстеження, проміри глибин акваторії пляжів та очищення дна водної частини пляжів від сторонніх предметів.

Варто відзначити, що дно акваторії Центрального пляжу міста Українка на річці Дніпро було навдивовижу чистим і не захаращеним небезпечними предметами. Дещо в гіршому стані було дно акваторії Міського пляжу міста Українки на річці Стугна (вул. Вишнева), але там найбільшу загрозу становлять місця, де глибини різко змінюються, від передбачених Правилами охорони життя на водних об’єктах України 1,5-1,75 метра до десятків метрів. В цілому, фахівці-рятувальники відмітили досить високий рівень культурного і дбайливого відношення населення Українки до свого міста та до місць, що призначені до відпочинку.

За інформацією: ТЕБ НС УМР