ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИЗМУ НА ОБУХІВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

1 червня відбувся круглий стіл на тему «Стан, перспективи та розвиток туристичної сфери Обухівщини». Проведення заходу організувала Обухівська районна рада для розвитку туристичної сфери на території Обухівського району.

Участь у круглому столі взяли голови ОТГ, старости сільських старостинських округів, керівники відповідних структур та представники туристичних суб’єктів.

Основною метою круглого столу було об’єднання всіх учасників туристичного ринку, систематизація, популяризація туристичного потенціалу Обухівщини, налагодження співробітництва, обмін досвідом та пошуку партнерів для формування та реалізації інноваційних ідей, активізації маркетингової та інвестиційної політики.

Як пояснив голова Обухівської РДА Олександр Гомон: «Обухівщина планує об’єднатися в єдиний туристичний центр та створити інтерактивний портал туристичних магнітів, а також допомогти у створенні й популяризації нових».

До обговорення долучились Степан Дойчук, віце-президент ГО «Асоціація розвитку спорту і туризму України», Олександр Чорний, засновник школи готельного бізнесу, сертифікований бізнес-тренер за спеціалізацією «Сервісна стратегія та комунікація», Наталя Гудкова, доцент Державної Екологічної Академії післядипломної освіти та менеджменту при Мінприроди України, сертифікований тренер «Interprete Europe» (Європейська асоціація з інтерпретації спадщини) з презентацією, Олена Артюшенко, краєзнавець, директор мистецького центру, автор та співавтор тематичних маршрутів, Гідесса Пані Олена, розробник гастротурів (Гільдія гідів-перекладачів), Наталія Пірогова, голова Гільдії Гідів, Наталія Коваль, арт-директор Парку «Київська Русь», Лора Савчук, бренд-менеджер, дизайнер,  Тетяна Шевченко, співзасновник Асоціації равлиководів України.

В нашій Українській громаді вже є стабільне підґрунтя для створення туристичної зони. Чи не в кожному селищі територіальної громади є народознавчі, історичні та краєзнавчі музеї. Досить розвинена інфраструктура дозволяє вже зараз розвивати туристичний напрямок в ОТГ, а природа нашої землі: кручі Трипілля, Витачева, Дівич-гора та розлогий Дніпро милують око будь – якого гостя нашої громади.