Переможець конкурсу на вивезення побутових відходів

17 червня відбулось фінальне засідання комісії з конкурсу на виконання послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Української міської територіальної громади.

На данний конкурс подали заявки два підприємства: ТОВ «Крамар-Еко» та ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА».
Члени комісії оцінювали конкурсантів за великою кількістю критерій. В результаті, з різницьою в 13 балів, переможцем стало ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА».

Після затвердження результатів конкурсу на найближчому засіданні виконавчого комітету Української міської ради, з підприємством буде заключений договір на надання послуг з вивезення побутових відходів.

Як бачимо, ситуація з відходами стабілізується і наша громада буде прибраною, чистою та красивою.