Переможці та призери Малої академії наук

Учні Трипільського ліцею Української міської ради Обухівського району Київської області на чолі з вчителем фізики, математики, інформатики, астрономії Шкутою Галиною Вікторівною є активними учасниками конкурсів Малої академії наук, виставок.

Так, за незакінчений 2020/2021 навчальний рік маємо ряд переможців, призерів та учасників різних номінацій.

У Всеукраїнському науково-технічному конкурсі, який проходив з 03 по 13 листопада 2020 року участь взяли:

Костенко Діана Олександрівна, учениця 10 класу, в категорії «Інженерія. Біомедична інженерія» з проєктом «Розумний всюдихід», яка отримала сертифікат учасника;

Кульбачний Андрій Анатолійович, учень 8 класу, в категорії «Інженерія. Інженерна механіка» з проєктом «Катер на радіоуправлінні», який теж отримав сертифікат учасника.

У Всеукраїнському конкурсі Майбутнє України участь взяли:

Шкута Ірина Юріївна, учениця 8 класу, яка посіла III та II місце;

Кульбачний Андрій Анатолійович, учень 8 класу, який посів II місце;

Костенко Діана Олександрівна, учениця 10 класу, яка посіла І місце.

У фінальному Всеукраїнському етапі, Костенко Д.О. посіла III місце.

З 24 по 28 лютого 2021 року відбувся обласний конкурс – захист  МАН, на якому Шкута Ірина Юріївна та Кульбачний Андрій Анатолійович, учні 8 класу, посіли III місце;

Костенко Діана Олександрівна, учениця 10 класу – II місце;

Федоренко Денис Павлович, учень 10 класу – І місце.

Щиро пишаємося й вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників, та бажаємо творчої наснаги, професійного зростання і нових перемог!