Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Передпрем’єрний показ документального фільму «Зв’язок поколінь» стартує з Української громади

Про що фільм?

Про Героїв нашого краю – звичайних інженерів, волонтерів, вчителів, які у переломний для країни час стали на її захист. У фільмі проводиться паралель між історичними подіями нашого краю і сучасністю. Зйомки відбувались в Українці, Трипіллі, Обухові, Витачеві. Усі герої – реальні люди, які живуть поруч із нами.

Що має на меті проєкт?

«Зв’язок поколінь» – це один із проєктів національно-патріотичного виховання, який провадить ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО у м. Києві та Київській області». Головне завдання – пробудити у молоді патріотичний дух, дух переможців.

Коли показ і де?

Примітно, що передпрем’єрний показ стартує саме з Української громади. 26-го листопада він пройде для вчителів і учнів ліцеїв Обухівщини, учасників АТО у глядацькій залі ПК «Енергетик». Після прем’єри фільм буде розповсюджений на носіях пам’яті по всіх закладах освіти громади, аби в подальшому використовувати його на уроках національно-патріотичного виховання чи історії. Також посилання на фільм буде у доступі і на нашій офіційній сторінці в Фейсбук, то ж переглянути його зможуть усі бажаючі.

Попередня Вебінар з представниками територіальних громад та платниками податків щодо переваги сплати податків і зборів, інших платежів, єдиного внеску через єдиний рахунок

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено