Освітній процес у закладі дошкільної освіти «Сонечко» тимчасово призупиняється

У вересні поточного року в Українській міській територіальній громаді розпочалась очікувана реконструкція будівлі дитячого садочку-початкової школи, в частині якої функціонує заклад дошкільної освіти (ясла-садок комбінованого типу) «Сонечко» Української міської ради, за адресою м. Українка, вул. Юності, буд. 3.

Відповідно до розпорядження виконавчого комітету Української міської ради від 13 вересня 2021 р. № 317, листа ТОВ «ФПК-Портал-Буд» від 16.09.2021 року № 16 та з метою швидкого початку будівельних робіт, освітній процес у закладі дошкільної освіти «Сонечко» тимчасово призупиняється з 22 вересня 2021р., оскільки подальша експлуатація приміщення за призначенням на момент робіт з реконструкції – є небезпечною.

Управління гуманітарного розвитку Української міської ради у співпраці з директорами закладів дошкільної освіти «Хоровод» та «Сонечко» ретельно та виважено вирішують питання щодо тимчасового влаштування дітей ЗДО «Сонечко».

Відповідно наказу управління гуманітарного розвитку від 17.09.2021 р.  № 154-О «Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти», вихованці ЗДО «Сонечко» будуть переведені у заклад дошкільної освіти «Хоровод» Української міської ради на період проведення ремонтних робіт.

В ЗДО «Хоровод» є функціональна можливість тимчасово доукомплектувати вікові групи вихованцями закладу дошкільної освіти «Сонечко». Першочергово місця будуть надаватися дітям, у яких працюють обоє батьки за наявності довідок з місць роботи і які відвідують дошкільний заклад постійно до 20 робочих днів на місяць та не менше 12-15 робочих днів щомісяця. З метою забезпечення дошкільною освітою решти дітей, є можливість зарахування на короткотривале перебування до тихої години. В такому випадку буде здійснено перерахунок батьківської плати за харчування з урахуванням режиму (кратності) харчування.

В свою чергу управління гуманітарного розвитку Української міської ради просить батьків вихованців ЗДО «Сонечко», які часто хворіють, мають низький рівень відвідуваності, або дітей з особливими освітніми потребами із розумінням поставитися до даної ситуації та, по можливості, перебувати вдома до закінчення ремонтних робіт у закладі. Адже реконструкція закладу надасть можливість збільшити мережу груп закладу на 4 додаткові групи та збільшить потужність закладу.

Управління гуманітарного розвитку Української міської ради