Олександр Туренко надав роз’яснення щодо ремонту доріг в громаді

Неодноразово жителі Української територіальної громади звертали увагу на необхідність ремонтних робіт на так званій Плютівській трасі. Ці дороги знаходяться на балансі департаменту регіонального розвитку КОДА, тому, відповідно, не можуть фінансуватися з бюджету громади. Сьогодні у своєму зверненні міський голова Олександр Туренко пояснив, що з початку війни департамент регіонального розвитку КОДА не призначив підрядну організацію, яка б займалась дорогами Української міської тер громади, що належать до їх відомства. Тому єдиний шлях вирішення даного питання – дипломатичний.

«Як водій розумію, що кожна вибоїна – це удар по довговічності автотранспорту та небезпека для життя і здоров’я людей. Ми неодноразово зверталися до керівництва Департаменту регіонального розвитку КОДА – вели перемовини як у телефонному режимі, так і в офіційному листуванні», – розповів Олександр Туренко.

Вчора представники департаменту РР КОДА запевнили, що підрядна компанія призначена та вирушить на огляд проблемних ділянок, а з 25 липня розпочне їх ремонт. ✔«Сьогодні знову готуємо лист-звернення та постійно тримаємо зв’язок з департаментом і нагадуємо про себе», – додав Олександр Туренко.

Нагадаємо, що балансоутримувачами доріг, які знаходяться в межах Української територіальної громади є Українська міська рада ( колл-центр: 2 -00 – 00), Департамент регіонального розвитку КОДА ( тел. 044 286 8411) та ДП «Київоблавтодор» ( тел. 044 353 2109). Для більшого розуміння межі відповідальності окреслені на прикріпленій мапі.

Також Олександр Туренко повідомив, що зі свого боку Українська міська рада проводить ремонтні роботи та займається утриманням дорожньої інфраструктури в межах затвердженого бюджету. Найближчим часом бригада працюватиме в селах Української МТГ, а також буде нанесена дорожня розмітка в м. Українка.

«Насправді для того, аби привести абсолютно всю дорожню інфраструктуру Української МТГ до нормального стану потрібен не один бюджет громади. Тому наразі ремонтуємо найнеобхідніші кілометри доріг”, – пояснив голова Української МТГ Олександр Туренко.