Оголошення про початок пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин за допомогою авіації

13-14 вересня 2021 року на території Київської області розпочинається пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу, відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 06.08.2021 № 532 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації».

Нагадуємо та звертаємо увагу населення! Пероральна імунізація від сказу – один зі способів вакцинації тварин, яких неможливо відловити, щоб вакцинувати класично (внутрішньом’язово або підшкірно), після поїдання поживної принади з вакциною на 21 день формується імунітет до збудника сказу і триває мінімум 1 рік. Принади цілком безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища, але у разі виявлення брикетів з вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.

Розповсюдження принад з вакциною проти сказу буде проводитися літаками над територіями лісових та сільськогосподарських угідь і триватиме протягом 7-14 днів, в залежності від погодних умов.

Інформує: Обухівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області