Обухівський районний відділ «Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб» інформує про стан захворюваності на COVID-19 в Українській громаді

Станом на 1-ше грудня, 2021 року захворюваність по населених пунктах з наростаючим підсумком виглядає так:

Українська міська територіальна громада – 2885, із них: м. Українка – 2317, с. Трипілля – 352, с. Халеп’я – 62, с. Витачів – 62, с. Жуківці – 56, с. Верем’я – 17, с. Щербанівка – 19.

Одужали: Українська міська територіальна громада – 2340, із них: м. Українка – 1934, с. Трипілля – 250, с. Халеп’я – 44, с. Витачів – 47, с. Жуківці – 40, с. Верем’я – 13, с. Щербанівка – 12.

Померли:

Українська міська територіальна громада – 37, із них: м. Українка – 29, с. Трипілля – 6, с. Халеп’я – 2.

Обухівський районний відділ «Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб» нагадує про те, що найбільш дієвим способом боротьби з хворобою є вакцинація, а також попереджає про новий штам коронавірусу.

Симптоми при заражені штамом «Омікрон» : біль в м’язах, втомлюваність, погане самопочуття, легкий кашель. Втрата смаку та запаху не спостерігається.

«Люди вікової категорії 60+ із хронічними захворюваннями матимуть тяжкий перебіг інфекції. Для захисту від штаму «Омікрон» потрібна нова вакцина, при розробці якої були б враховані нові комбінації мутацій у вірусу.

Для унеможливлення проникнення штаму «Омікрон» в Україну кардинально було б закрити кордон, а прибулих в країну помістити на карантин.

У зв’язку з новим штамом пандемія та зв’язані з нею обмежувальні заходи будуть діяти набагато довше, ніж очікувалось», – завідувач Обухівським районним відділом ДУ «Київський обласний ЦКПХ МОЗ А.В.Власенко.