Нові траси – нові Перемоги в майбутньому!

Війна зламала всі плани…
Знайти сили юним спортсменам, хоча б на якусь мить позабути про війну і сконцентруватися на тренуванні: задача складна. Але вони повинні тренуватися! Це майбутнє України, її гордість і слава!
Саме їм буде надана честь через декілька років підтверджувати всьому світу, що українській народ незламний: сьогодні на полі бою, а завтра на спортивних змаганнях! Саме вони повинні завтра підхватити прапор України у сьогоднішніх захисників!
Сьогодні юний спортсмен Школи скелелазіння Українки ПАНКОВ Костянтин (9 років) пройшов один із скадніших скелелазних маршрутів трасу “СВІТЛАНА” (7с+) на скелелазному масиві в Кам’янці-Подільському. Траса складна по активним невеликим зачіпкам з умовними зонами відпочинку.
Це другий випадок проходження траси такой категорії складності в Україні в такому ранньому віці!
Аналогічне проходження було здійснене українським спортсменов Бахметом-Смоленським у 2014 році.
Інформує : “Спорт для всіх м. Українка”.