На комісії розглянуть питання функціонування лікарні, що в м. Українка

21-го грудня, 0 16.00 у малій залі Української міської ради відбудеться засідання комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, роботи з молоддю, фізкультури та спорту, на якій розглядатимуться питання функціонування медичної галузі в Українській громаді. На комісію запрошені працівники виконавчого комітету міської ради, Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також керівництво Обухівської БЛІЛ. Найбільшого обговорення набула тема медичної галузі та функціонування лікарні в місті Українка, і це зрозуміло, адже у розпал холодної пори і діти громади, і дорослі ще більше потребують якісних медичних послуг.

На сьогодні юридично лікарня не передана на баланс Української громади (не отримано технічного паспорту, документів про право власності та ін.), то ж опікуватися нею та виділяти кошти на покращення стану лікарні в Української міської ради немає повноважень. Кілька тижнів тому, за розпорядженням міського голови Олександра Туренка була створена комісія, яка займається вирішенням питання передачі документів і, відповідно, прав нашій громаді на лікарню.

Деталі про засідання комісії ви дізнаєтесь з відео сюжету, який буде розміщено на нашому сайті та на сторінці в Фейсбук.