На часі – ремонт та обслуговування дитячих майданчиків

На території Української міської ТГ функціонують 65 дитячих майданчиків, деякі з яких потребують капітального ремонту (зокрема, «Кораблик»). На сьогодні пройдено процедуру відкритих торгів з закупівлі послуги щодо обслуговування та поточного ремонту дитячих майданчиків. Процедура передбачає експлуатаційне утримання, а саме поточні ремонти, проведення та здійснення їх паспортизації.

Зауважимо, що роботи відбуватимуться виключно у розрізі поточного ремонту, адже на час дії воєнного стану в країні закупівлі здійснюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169 (зі змінами).

Відповідно до Постанови міські ради не мають права фінансувати ніякі види капітальних робіт – це стосується не тільки об’єктів інфраструктури, а й доріг, приміщень і т.д.

За кілька днів буде підписана угода з компанією-переможцем (ТОВ «Стугна-Буд»), після чого й розпочнуться роботи з обслуговування майданчиків.