Ми – разом. Психологи Центру надання соціальних послуг УМР проводять безкоштовні консультації

Багатьом людям під час війни, а особливо внутрішньо переміщеним особам, хто залишив звичне місце проживання та рідну домівку, дуже важко долати психологічні труднощі, які виникають на життєвому шляху.

Якщо у вас є потреба в психологічній допомозі, в індивідуальних консультуваннях – звертайтесь до психолога ЦНСП Української міської ради.

Консультація психолога полягає в тому, щоб у процесі спілкування допомогти людині, активувати додаткові психологічні сили та проявити властивості, що, у свою чергу, допомагають людині справитися з труднощами, або психологічною проблемою.

Людей, в яких немає проблем, не буває. Тому консультування час від часу потребують всі, і краще не чекати, коли ця чи інша проблема набере незворотній характер, а душевний біль почне переростати в соматичні захворювання.

Тримаймося разом!