“Ми маємо розірвати будь-які стосунки з країною, яка прийшла вбивати наших дітей…” – Олександр Туренко

Цього понеділка міський голова Олександр Туренко провів зустріч зі священнослужителями парафій Української Православної Церкви, які діють на території громади. Головна тема, яка обговорювалась у ході засідання – це виключення всього, що пов’язує Українську Православну Церкву з московським патріархатом..

“Ми маємо розірвати будь-які стосунки з країною, яка прийшла вбивати наших дітей, жінок,
знущатися з мирних жителів і нищити наш народ. І зробити це потрібно було ще 8 років тому, коли горе-орда вперше ступила на українську землю та почала на ній проливати невинну кров” – наголосив Олександр Туренко.

У розрізі цієї теми було озвучено пропозицію щодо звернення парафіян та священнослужителів до керівництва УПЦ з проханням змінити Статут церков і прибрати звідти все, що пов’язує УПЦ із
московським патріархатом.

“Такі зустрічі проводяться з метою реалізації членами нашої громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, урахування громадських інтересів в реалізації Закону України “Про свободу совісті та діяльності релігійних організацій”” – відзначив Олександр Туренко.