Міський голова привітав Валентину Скляр-Кодрашевську з присоєнням звання “Народний артист України”

Сьогодні перед початком засідання позачергової сесії Української міської ради Олексадр Туренко привітав з присвоєнням почесного звання “Народний артист України” Валентині Скляр-Кондрашевській.

“УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №607/2021 Про відзначення державними нагородами України з нагоди 30-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року. За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю: Присвоїти почесне звання:«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» СКЛЯР-КОНДРАШЕВСЬКІЙ Валентині Анатоліївні — артистці інструментально-пісенного дуету «Неопалима купина», Київська область”, – зачитав міський голова.

Приєднуємось до привітань і бажаємо наснаги, подальших успіхів на творчій ниві, міцного здоров’я та прихильності долі!