Міський голова провів прийом громадян

Щосереди у кабінеті міського голови відбувається прийом громадян. Зустрічі проходять у форматі діалогу з жителями, що дозволяє більш ефективно вирішувати ті, чи інші питання місцевого значення. Цей день – не виключення.

Сьогодні у ході прийому жителі громади звертались з питаннями, що стосувались житлово-комунальної сфери, благоустрою, з проханнями про матеріальну допомогу та ін.

Олександр Туренко нагадав, що в Українській громаді діє міська цільова програма «Турбота», згідно з якою жителі, які опинились в скрутному матеріальному становищі, або потребують коштів на лікування, можуть звернутися з заявою на виділення одноразової матеріальної допомоги.

Для цього необхідно звернутися до депутата, закріпленого за відповідним округом.

«Звернення почуті та занотовані – у межах своїх повноважень розгляну всі можливі способи допомогти людям. Частину питань передав для опрацювання та контролю керівникам профільних управлінь» – підсумував результати сьогоднішнього прийому Олександр Туренко.