Цієї п’ятниці до міського голови Олександра Туренка завітали бійці Корпусу «Хартія» для обговорення співпраці у сфері національно-патріотичного виховання молоді.
У рамках цієї співпраці заплановано організувати зустрічі військових з учнями навчальних закладів громади. Під час живого спілкування бійці зможуть відверто поділитися своїм досвідом, роз’яснити суть війни та агресії, а також наголосити на важливості миру та єдності. Крім того, передбачається допомога в підготовці до національно-патріотичної гри «Джура».
Основна мета цієї ініціативи – інформувати молодь та сприяти глибшому розумінню реалій, у яких живе країна, формувати повагу до захисників та відповідальне ставлення до майбутнього України.