Маленьким жителям громади – комфортні умови. У сільських ЗДО продовжуються заходи з відкриття додаткових груп

З об’єднанням громад у багатьох жителів сіл виникали перестороги щодо того, що наслідками процесу можуть стати закриття освітніх установ. Проте, ті напрацювання, які наразі відбуваються у розрізі освіти в селах нашої громади показують протилежне. На сьогодні активно продовжуються заходи задля відкриття додаткових груп у сільських садочках.

Відак, цього року в с. Халеп’ї було відкрито другу групу на 20 місць, куди наразі приїжджають маленькі жителі з інших сіл і навіть з міста Українка (шкільним автобусом). Проте, відкриття нових груп – це і обов’язкове створення безпечних і комфортних умов для перебування тут малечі. Ще влітку були проведені такі роботи у ЗДО «Малятко», що у Халеп’ї. На території садка виконані роботи з благоустрою – розчищення, висадження декоративних дерев (туї). У роздягальню та групи закупили нові шафи, стільчики, лавки, у спальню – нові ліжечка та меблі. Повністю заповнили ігрову залу іграшками для цікавого дозвілля хлопчиків і дівчаток.

Днями у цьому садочку завершили заміну вікон – довстановлено 2 металопластикові вікна та двері, аби взимку не було протягів у групах.

Так, на цьому роботи не завершуватимуться, адже садочки в селах мають багато проблемних питань, які десятками років не вирішувались. У наступному році продовжиться наведення ладу в Халеп’янському дошкільному закладі, аби перебування діток тут було ще комфортнішим.