Купатися заборонено: на пляжах виявили кишкову паличку

В Обухівському районному відділі ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» поінформували про результати санітарно-мікробіологічних досліджень проб води в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах р. Дніпро та р. Стугна.

Як повідомила Державна установа, досліджені проби води відкритих водойм станом на 5 липня 2021 року не відповідають вимогам Державних санітарних правил щодо купання у воді вказаних водоймищ по бактеріологічним показникам. Через те, що в зразках води було зафіксовано індекс лактозопозитивних кишкових паличок, які перевищують дозволені норми.

До покращення показників якості води у водоймах пляжами можна користуватися виключно як зонами відпочинку – без купання.

Закликаємо мешканців Української територіальної громади не наражати на небезпеку здоров’я своє та своїх близьких!

Дослідження проведені Державною установою «Київський ОЦКПХ МОЗ».