Крокуємо в напрямку енергозбереження та комфорту в будинках!

На сьогодні в Українці реалізовується комплекс заходів щодо поетапного втілення проєкту «Громадський бюджет із енергозбереження будинків». У рамках програми замінено вікна у місцях загального користування в багатоквартирних будинках за адресами: проспект Дніпровський, 16 та 18, вул. Зв’язку, 5.

Нагадаємо, проєктом було передбачено 3 200 000 грн. на заходи з енергозбереження та вуличного освітлення на території приватної забудови на 2020 рік. Проте, за період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, відбулося зменшення надходжень до місцевого бюджету. Тому в рамках Програми у 2020 році було реалізовано 9 проєктів із 20 запланованих.

Відповідно до протоколу засідання постійної депутатської комісії Української міської ради з питань житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування та громадського харчування від 23 лютого, 2021 року погоджено початок реалізації заявок у 2021 році з об’єктів, які планувались до виконання у 2020 році.

Наразі готується технічна документація для проведення робіт по вул. Соснова, 1 та Енергетиків, 6. Також цього року будуть реалізовані заходи з енергозбереження в будинках, що по вул. Соснова, 5, 7, 8, Дніпровський, 21-А, Юності, 1 та Київська, 1. Серед робіт – заміна вікон у місцях загального користування, дверей, ремонт покрівлі та ін.