Консультативною та профілактичною роботою охоплено дитяче та доросле населення c. Жуківці

Учора, 22 вересня, консультативною та профілактичною роботою було охоплено дитяче та доросле населення в селі Жуківці, Української міської територіальної громади.

Фахівцями Центру надання соціальних послуг УМР було проведене групове тренінгове заняття для діток до Міжнародного дня миру. Діти взяли участь в акції “Голуб миру” та показали свої знання у відео-вікторині “Хай буде мир у рідній Україні”. Кожна дитина з задоволенням працювала з папером в сучасній техніці – паперопластика та провела свій час корисно та пізнавально.

Також фахівцями проведено тренінгове заняття для дорослих на тему: “Трикутник турботи про себе”. На занятті слухачі отримали листівки та поради, як складати план турботи про себе, виконували вправи з гімнастики для мозку.

Заняття пройшло в доброзичливій атмосфері, що покращило настрій слухачів.

Центр надання соціальних послуг Української міської ради

Щиро дякуємо Жуківцівському старості (Граб С.В.) за допомогу в організації даного заходу та гостинність.