Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСИЛИВ ПРОТИПАНДЕМІЧНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ТРАНСПОРТІ

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зміни:

Пункт 3 доповнити підпунктом 22 такого змісту:

«22) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні без наявності у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Перевізник несе відповідальність за наявність у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років, документів, передбачених цим підпунктом».

Київська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на своєму позачерговому засіданні, що відбулося 18 жовтня 2021 року (протокол № 24), посилила заходи контролю щодо дотримання пасажирами та перевізниками встановлених на період карантину обмежень.

За інформацією: Відділу оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту виконавчого комітету Української міської ради

Попередня Легалізація заробітної плати. Оформлення трудових відносин. Алгоритм подання повідомлення про прийняття на роботу працівників – тема засідання «круглого столу»

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено