Інформація щодо прийому громадян спеціалістами виконавчого комітету УМР!

Станом на 01.02.2022 року 10% працівників виконавчих органів Української міської ради перебувають на амбулаторному лікуванні у зв’язку з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. З огляду на це, а також задля недопущення створення осередку поширення пандемічного захворювання, від завтра, 02. 02., буде обмежено прийом громадян спеціалістами Української міської ради. Відтак, адміністративні послуги надаватимуться з урахуванням посилених заходів безпеки:

• доступ до будівлі Української міської ради відвідувачів для подання та отримання документів – не більше 7 осіб одночасно;
  • запис на прийом здійснюватиметься дистанційно;
  • проведення робочих зустрічей і нарад для спеціалістів ради проводитиметься дистанційно;
  • вхід до будівлі суб’єктів звернення заборонено без респіраторів або захисних масок.

Шановні громадяни, просимо з розумінням поставитись до ситуації та тимчасово відвідувати міську раду лише в випадку крайньої необхідності!

Бережіть своє здоров’я!