ГРУПОВИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ОПІКУНСЬКИХ СІМЕЙ

До міжнародного Дня сім’ї, 13 травня, у ПК «Енергетик» відбувся груповий тренінг «Родина – серце нашої громади» для опікунських сімей, які виховують дітей сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

У ході тренінгу психологиня «Центру надання соціальних послуг» Анастасія розповіла про розвиток системи стосунків особистості, які дозволяють людині самій формувати навички й уміння в побудові продуктивних психологічних та соціальних міжособистісних відносин та проаналізувати соціально-психологічні ситуації зі своєї точки зору і допомогла розвинути у собі здібності пізнання і розуміння себе й інших у процесі спілкування.

Під час заходу наймолодші дітки були залучені в ігровій кімнаті ПК «Енергетик» у майстер-класі та іграх згідно з віком.

Наприкінці заходу, заступником міського голови Агнессою Олковою-Михницькою, усім родинам було вручено подарунки від виконавчого комітету Української міської ради та ЦНСП.

Саме такі заходи допомагають родинам відчувати підтримку та єднання з громадою!