Громада готується до Новорічних свят

Новий рік – це свято, якому радіють не тільки дітлахи, а й дорослі. У нашій громаді буде створена по-справжньому святкова атмосфера – площа Красноштана засяє новорічною ілюмінацією, а в кожному селі запалить свої вогні красуня-ялинка. Для цього оголошена тендерна закупівля на суму 750 тис грн на послуги з обслуговування мереж зовнішнього освітлення зі встановленням декоративних елементів до новорічних свят у межах Української МТГ. Трішки розкриємо завісу і розповімо, як виглядатимуть головні новорічні локації громади.

Закупівлею передбачені нові святкові ілюмінації до головної ялинки міста. Зелена красуня буде одягнена в ще більш яскраві, миготливі прикраси. Поблизу неї оформлять велику тематичну 3-Д фотозону, біля якої зможуть сфотографуватися на згадку усі жителі громади. Святкову ілюмінацію доповнить «зоряне небо» над площею Красноштана.

Святкові локації будуть і в селах Української міської територіальної громади. Сюди будуть придбані живі ялинки в горщиках, які встановлять у центральних місцях сіл, за бажанням жителів. Головний атрибут свята також прикрасять новими кульками та яскравою ілюмінацією. Звичайно, до вартості, визначеної в тендері входить і монтаж та демонтаж ілюмінації. Тому, якщо є бажання у містян, які мають відповідні дозволи та кваліфікацію на проведення таких робіт – беріть участь у тендері та долучайтеся до прикрашання нашої громади до новорічних свят. Після завершення святкувань живі зелені красуні залишаться у селах громади, а після їх «приживання» на новій території – будуть висаджені в ґрунт.