Голова громади привітав усіх з Днем Гідності та Свободи

“У всі часи та віки, в різні революції та доленосні періоди ми доводили беззаперечну істину: коли народ єдиний у своїх прагненнях Гідності та Свободи – він переможе. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для нашого народу події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Сьогодні з вдячністю згадуємо усіх, хто поклав на вівтар нашого майбутнього власне життя та схиляємо голови перед Героями Небесної Сотні. Дякуємо тим, хто не замислюючись пішов на передову з ворогом, і хто донині тримає над нами небо. Мені завжди згадуються слова Ліни Костенко: «І хто б там що не говорив, а згине зло, і правда переможе». Нехай вони будуть пророчими! Ми в це віримо! Слава Україні, Слава її Героям!”, – зазначив Олександр Туренко.