ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З метою своєчасної підготовки для сталого проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. щодо підвищення ефективності споживання природного газу, а також для забезпечення безпечного користування природним газом в побуті, власникам житлових будинків приватного сектору необхідно провести прочистку та перевірку димових та вентиляційних каналів до початку опалювального періоду 2021-2022 рр., а саме до 15.10.2021 р.

Періодичній перевірці та прочищенню підлягають димоходи опалювальних печей, ємкісних газових водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно – не рідше ніж один раз на рік, які працюють цілий рік – два рази на рік. Вентиляційні канали підлягають  перевірці й прочищенню одночасно з димовими. Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт. Один примірник акта перевірки та прочищення димвентканалів (ДВК) передається  газорозподільному підприємству. Термін зберігання актів – 12 місяців.

У зв`язку з цим Київоблгаз попереджає, що  до початку  опалювального сезону 2021-2022 рр. до Васильківського відділення АТ «КИЇВОБЛГАЗ»     (м. Обухів, вул. Каштанова, 2а) необхідно надати акт придатності ДВК. У випадку ненадання акту, буде проведено відключення абонентів від газопостачання.

Безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димвентканалів  житлових будинків забезпечує власник (та/або орендар (наймач)). Перелік організацій, що мають ліцензію на проведення робіт з прочистки та перевірки димових та вентиляційних каналів:

ТОВ «Одорандт-Буд», Олег Бараненко – тел.: (097) 941-00-13, (04572) 66-385;

ТОВ «Дизайн-композит», Володимир Шинкаренко – тел.: (04572) 3-33-51.

ПАМ`ЯТАЙТЕ! Запорукою безпечного використання газу в побуті  є своєчасне проведення  обстеження, ремонту, перевірки та прочистки димвентканалів!

За інформацією: виконавчого комітету УМР