До уваги внутрішньо переміщених жінок!

З 16 травня Українська міська рада, за підтримки Управління гуманітарного розвитку, СК та ПК “Енергетик”, на час воєнних дій в Країні, запускає нову ініціативу для вас “Active time”, яка буде мати три складові. Перша – спортивна! “Active time” – це можливість відпочити та через спортивні заняття зменшити ємоційно психологічну напругу воєнних часів! Програма діє на безкоштовній основі для внутрішньо переміщених осіб – жінок.

Розклад, місце та тренер:

Час -10.00

Місце: СК “Енергетик”

Тренер: Кравчишина Ружена

Напрямок: фітнес/аеробіка!

Час: 10.00

Місце: СК “Енергетик”

Тренер: Карташева Анастасія

Напрямок: табата/альтмат/рухливі ігри

П’ятниця

Час: 10.00

Місце: ПК “Енергетик”, каб. 27

Тренер: Вакуленко Олександра

Напрямок: зумба

Увага: Для ВПО – безкоштовно!

Мам залюбки зустрінуть з дітками! Тренери працюють як волонтери! Тож долучайтеся! Разом ми зможемо зробити набагато більше! Українська громада максимально налаштована на те, щоб ці важкі часи ви пережили більш комфортно а головне – відчували підтримку усієї громади!