До уваги громади! Реквізити для оплати послуги з вивезення сміття!

«Профпереробка» вже більш як півроку забезпечує вивезення твердих побутових відходів для мешканців Української міської територіальної громади. За цей час компанія забезпечувала чистоту усіх населених пунктів громади. Ми постійно знаходимося в прямому контакті з мешканцями і, реагуючи на побажання, запроваджуємо додатково зручні та комфортні способи оплати. Відтепер, оплатити послугу з поводження з побутовими відходами можна також за реквізитами:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОФПЕРЕРОБКА» код ЄДРПОУ 41195855 IBAN UA903226690000026004300603560 в АТ «Державний ощадний банк України» Реквізити будуть вказані на рахунках, починаючі з рахунку за листопад. Таким чином, заплатити за вивезення побутових відходів відтепер можна:

у відділенні «Укрпошта» або у відділенні будь-якого банку за реквізитами в Інтернет:

через сайт pay.vn.ua або мобільний додаток “Єдиний рахунок” через Приват24 або за реквізитами

через інтернет-банк будь-якого банку або через будь-яку платіжну систему за реквізитами.

Обирайте зручний для себе спосіб та оплатіть рахунок до 30 жовтня, щоб забезпечити безперервне надання послуги. Зробимо наше місто чистим та комфортним разом: Профпереробка якісним наданням послуги, а споживачі послуги – своєчасною оплатою!

Інформація: ТОВ “Профпереробка”