ДО УВАГИ ГОСТЕЙ ТА МЕШКАНЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Незважаючи на цьогорічні примхи погоди, невпинно наближається період відпусток та відпочинку. Це період коли загострюється ситуація із санітарним та епідемічним благополуччям населення і на перше місце виступають проблеми санітарно-гігієнічного стану навколишнього середовища, забезпечення населення чистою питною водою, доступності санітарно-гігієнічних послуг тощо. Саме цій проблемі було присвячене перше питання порядку денного позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 08 червня 2021 року, протокол № 13.

Під час обговорення проблем, винесених на порядок денний засідання, було розглянуто питання про готовність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільних підрозділів центральних органів виконавчої влади забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення Київської області у літній період 2021 року. Прийняті рішення стосуються розв’язання основних проблем забезпечення дотримання санітарно-епідемічних норм закладами харчування та торгівлі, підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до літнього сезону та забезпечення належних умов відпочинку дітей та молоді, доступності населенню чистої питної води.
Незважаючи на те, що крайні два роки увага суспільства зосереджена на боротьбі з пандемією COVID-19, комісія нагадала, що крім вірусної інфекції SARS-CoV-2 є ще цілий ряд інших більш керованих інфекцій, що вимагають проведення і дотримання графіка щеплень. Зокрема було прийнято рішення забезпечити неухильне проведення на території Київської області профілактичних щеплень відповідно до Календаря профілактичних щеплень в Україні, затвердженого наказом МОЗ від 16.09.2011 № 595 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України 11.08.2014 № 551), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.10.2011 за № 1159/19897.

Літо, це не тільки період канікул у школярів і відпочинку вчителів. Літо – це період підготовки закладів освіти до нового навчального року. У першу чергу – це підвищення пожежної безпеки приміщень та будівель шкіл. Саме аналізу стану пожежної безпеки закладів освіти було присвячене третє питання, що розглядалося на засіданні комісії. Рішенням комісії було затверджено комплекс заходів спрямованих на створення безпечних та нешкідливих умов освітнього процесу під час 2021/2022 навчального року.

Інформує: начальник відділу оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту виконавчого комітету Української міської ради.