Цього місяця очікується імпорт вугілля на теплові електростанції України

Про це повідомив заступник міністра енергетики Юрій Власенко. «У листопаді на теплоелектростанції очікується постачання близько 1,9 млн тонн вугілля. В тому числі українського видобутку – 1,4 млн т, імпортованого – близько 500 тис. т. Імпорт очікується з Польщі, США і Казахстану», – зазначив Юрій Власенко. Також, за інформацією Міністерства енергетики України, аби заощадити вугілля, три українські ТЕЦ запустять на природному газі. «На 10 днів раніше з ремонту вийшов 1-й енергоблок Южно-Української АЕС, що дасть додатково в систему 1000 МВт. Запуск ЮУАЕС-1 дозволить зменшити споживання вугілля тепловою генерацією до 350 тис тонн на місяць. Також, відповідно до графіка, 13 листопада має вийти з ремонту третій енергоблок Рівненської АЕС. Цього тижня також будуть запущені Київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, Харківська ТЕЦ-5 на природному газі, загальною потужністю 600 МВт. Це дозволить додатково зменшити обсяг споживання вугілля на близько 150 тис тонн вугілля на місяць».

Міністерство енергетики України