Читацькі розваги для дітей.

Сьогодні до міської бібліотеки у ПК “Енергетик” на читацькі розваги «Книгограй» завітали учні групи продовженого дня Володимира Корнєєва та інші діти нашої громади. Маленькі гості із зацікавленістю прослухали пізнавальну інформацію про виникнення писемності, навчилися дешифрувати стародавні манускрипти, із задоволенням подивились мультфільм «Літаючі книги містера Морріса Лессмора», пограли в гру «Літературний крокодил» та цікаві настільні ігри. А ще познайомилися з літературними новинками та підготували невеличкий сюрприз для батьків.

В Українській міській бібліотеці, щонеділі відбуваються тематичні та народознавчі полички, книжкові вистави та багато іншого. Саме в цьому місці можна з користю провести вільний час, виховуючи любов до читання.