ЧОМУ «ОБУХІВТРАНС» ПІДВИЩИВ ТАРИФИ НА ПРОЇЗД

1 квітня 2021 р. депутати Обухівської міської ради  із представниками ТОВ «Обухівтранс» провели робочу нараду з приводу збільшення тарифів на проїзд.

13 березня було підвищено тариф на проїзд приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування на рівні 1,00 грн за 1 пас. км.

В результаті на автобусних маршрутах сполученням Обухів – Київ та Українка – Київ вартість проїзду зросла до 38 грн

«Обухівтранс» обґрунтовує це тим, що останнє підвищення тарифу було у 2018 р. За цей час збільшилися ціни на пальне, мастильні матеріали, зросла мінімальна заробітна плата та інші складові собівартості перевезень пасажирів.

Також Київська обласна державна адміністрація, у відповідності до законодавства, має зобов’язання перед ТОВ «Обухівтранс» по компенсації втрат, що користуються  правом пільгового проїзду. Але жодних компенсацій КОДА не надає.

Враховуючи обставини щодо фінансової спроможності населення пов’язаного із розповсюдженням  COVID-19, депутатський корпус разом із перевізником дійшов компромісу щодо необхідності зменшення тарифу для населення, що знизить вартість проїзду за основними напрямками Обухів – Київ та Українка – Київ до 35 грн.

За інформацією директора ТОВ «Обухівтранс»