Час плідних починань! Напрацьовуються заходи з покращення благоустрою в громаді

Новий рік для спеціалістів виконавчого апарату міської ради – це початок нових, важливих завдань, спрямованих на покращення умов життя в нашій громаді. Сьогодні начальником управління розвитку інфраструктури Олексієм Шевченком був здійснений об’їзд територій нашої громади задля остаточної візуалізації ділянок для поточного ремонту та улаштування пішохідних доріжок з заміною бордюрів в межах нашої громади, відповідно до побажань мешканців та звернень депутатів, старост.

Також вкрай важливим елементом благоустрою є лавки та урни, адже їх стан доволі незадовільний. Нагадаємо, що відповідні роботи з заміни лавок були розпочаті минулого року, то ж такі заходи у межах Української МТГ будуть продовжені.

Звертаємо увагу громади, що ви можете залишати свої звернення у розрізі питань благоустрою під дописом на нашій сторінці, а також через колл-центр: 2 – 00 – 00.