Бренд громади – це не щось із області моди. Це ідея, яка об’єднує…

Загальновідома істина говорить: перше враження – найзначніше. Знайомство з будь-якою країною чи громадою починається з герба, логотипа, розміщеного на офіційних ресурсах, з гасла, яке у кількох словах дасть зрозуміти: цей край – особливий.

Наша громада розрослась, то ж тепер ми маємо бути об’єднані не тільки територіально, а й духовно та з допомогою візуального образу. Саме з цією метою наразі продовжуються роботи з напрацювання ідей щодо айдентики нашої об’єднаної громади.

Учора та сьогодні творча команда розробників брендбуку, разом із представниками виконавчого комітету, депутатами міської ради, старостами деяких сіл побували у визначних місцях нашої громади, аби побачити, відчути, зрозуміти особливий дух історії та сучасності нашого краю, котрий зберігається у музеях, пам’ятках архітектури, мальовничих краєвидах і чарівних куточках населених пунктів Української МТГ.