Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Благодійний проєкт «Бабусині зайці»

Сьогодні, 19 березня, була проведена перша зустріч з керівництвом благодійного фонду «Наша перемога» щодо напрацювання механізмів реалізації двох дуже гарних благодійних проєктів.
Цікава зустріч з представниками фонду відбулася за пропозицією депутата Української міської ради VIII скликання Алевтини Шмагель разом із заступником міського голови Агнесою Олковою-Михницькою, директором КУ «Центр надання соціальних послуг», керівником проєкту «Інститут третього віку» Лесею Дзебчук, представниками ветеранської громадської організації: Тетяною Веніамінівною, Іриною Вікторівною та Тетяною Петрівною.


Директор БФ «Наша перемога» Ірина Лутай представила перший проєкт «Бабусині зайці» (іграшки своїми руками від людей похилого віку).
На жаль, в наш час ми прослідковуємо безпрецедентний розрив між поколіннями в сучасному суспільстві.
Завдяки проєкту ми можемо не тільки зменшити цей розрив, а саме підтримати діточок, які попадають у стресову ситуацію. Сам проєкт має декілька етапів реалізації:
Перша частина – це виготовлення іграшкових зайців. Задля цього проводиться спеціальна навчальна кампанія. Для цього у нас є усі можливості завдяки дуже активним учасникам як ветеранської організації, так і студентів «Інституту третього віку».
Другий етап – це передача іграшок у частини МНС, цільові організації, як КУ «Центр надання соціальних послуг», для використання в роботі з постраждалими дітьми для їх емоційної стабілізації та встановлення контакту.
Надалі, при позитивному розвитку проєкту, іграшки будуть використовуватися також психологами в їх роботі з дітьми зі «складних» родин та сиротами.
Сьогодні було здійснено ще один крок задля доброї мети в рамках програми протидії насильству. Саме такі програми роблять світ цивілізованим!
Про другий проєкт ми розповімо вам у наступній публікації.
На даний час ми готуємо 4-ьох сторонній меморандум про співпрацю та пропонуємо долучитися усім хто бажає — до світла добра!

Попередня Оголошення про скликання 5-ї (позачергової) сесії УМР VIII скликання на 23 березня 2021 р. о 9:00

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено