БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Шановні батьки! Рятувальники Обухівщини нагадують про безпеку дітей під час КАРАНТИНУ!

Навчальні заклади закриті на карантин і більшість дітей протягом дня тепер надані самі собі. В цей час дорослим слід задуматися над тим, як їх дитина проводить дозвілля. Поспілкуйтеся з малечею, роз’яснивши їм правила безпечної поведінки та поведінки в різних екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути з ними під час відсутності дорослих.

Рятувальники радять дорослим: йдучи з дому, приберіть в недоступне для дітей місце сірники та запальнички. Зберігайте в недоступних місцях легкозаймисті рідини — ацетон, бензин, спирт та інше.

Нагадайте нащадкам, що пустощі з вогнем небезпечні для їхнього життя. Навчіть дитину правильній поведінці в разі виникнення пожежі. Частіше розповідайте про правила пожежної безпеки, а також про те, як поводити себе у разі загоряння або задимлення. Поясніть дітям, що у разі пожежі, якщо є можливість, необхідно відразу ж вийти з квартири та стукати до сусідів, які можуть викликати по телефону Служби порятунку “101”.

Намагайтеся постійно повторювати з дитиною правила безпечної поведінки. Влаштовуйте маленькі іспити, разом розбирайте помилки. Не варто забувати, що найкращим способом навчання дітей завжди є власний приклад. Якщо ви уважні до власної безпеки, то і дитина буде повторювати ті ж самі дії.

Обухівський РС ГУ ДСНС України у Київській області