“А ми нашу славну Україну розвеселимо”!

Учні академічного ліцею №2 Української міської ради не відходять від традицій і навіть у час війни прикрашають своє деревце. Тільки цього року воно ще більше сяє кольорами України!

Значне місце у підготовці до святкування займають майстер-класи з виготовлення великоднього декору та писанкарства. А потім свої творчі роботи діти щедро дарують рідним і близьким та прикрашають ними Великоднє дерево в дворі ліцею.

Цьогоріч усі святкові приготування відбувалися в дистанційному режимі. Не всі наші вихованці змогли передати чи власноруч додати свої вироби до Великоднього дерева ліцею, дехто облаштував власні деревця або прикрасив своїми роботами оселю.

Педагоги, наші вихованці та батьки щиро вітають всіх з Великодніми святами, бажаємо Божої благодаті, перемоги, миру, радості та здійснення найсвітліших мрій!”, – поділилась Тетяна Ахтирко.

Слава Україні 🇺🇦