Протягом останнього часу ситуація із забезпеченням житлом військовослужбовців досягла небувалого критичного стану через обмеження фінансуванням з Державного бюджету. Враховуючи гостроту даного питання, Міністерством оборони України розроблена та впроваджується програма забезпечення житла для військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх родин.
Так, Міністерство оборони України оголосило про проведення 30 липня 2015 року конкурсу щодо закупівлі квартир на вторинному ринку (готове житло) для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей. Закупівля квартир здійснюватиметься за умови 100% готовності до заселення з підключенням мереж за постійною схемою.
Після проведення конкурсу 42 військовослужбовці з Київської області вже цього року отримають квартири.
Закупівля квартир здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №147 за рахунок бюджетних коштів із врахуванням показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України (станом на 01.04.2015) затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.05.2015 №96. Інформація та документація щодо конкурсу оприлюднена на офіційному веб-сайті Міноборони mil.gov.ua у розділі «Державні закупівлі» (підрозділ «Конкурсна комісія з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир»).
Зокрема, на квартирному обліку у Київській області наразі перебуває більше 3 тисяч осіб. Отже, за рахунок наявних фінансових ресурсів на 2015 рік частина військових таки отримає житло.
- Головна
- Новини
- Міська рада
- Громадськості
- Економіка
