Шановні відвідувачі ЦНАПу Української міської ради!

Звертаємо Вашу увагу – з 30.10.2021 року на території Київської області встановлено «червоний» рівень  епідеміологічної небезпеки поширення захворювання COVID-19.

Інформуємо, що ЦНАП продовжує працювати за звичайним графіком і надавати адміністративні послуги.

Водночас переконливо просимо утриматися від відвідування Центру без нагальної потреби. У разі невідкладності звернення до ЦНАП – під час перебування у приміщенні Української міської ради, уникайте скупчення людей, дотримуйтесь соціальної дистанції, використовуйте респіратори або захисні маски.

Просимо громадян, які мають ознаки будь-якого вірусного захворювання, утриматись від відвідування  громадських місць.

Бережіть себе та своїх близьких!

Попередня Навчай українською! Челендж для освітян допоможе перейти на державну легко й із задоволенням