Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в управлінні гуманітарного розвитку

Відповідно до статтей 3, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу управління гуманітарного розвитку Української міської ради від 03.03.2021 № 31-К «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад управління гуманітарного розвитку Української міської ради» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Головного спеціаліста відділу культури управління гуманітарного розвитку Української міської ради. Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу культури управління гуманітарного розвитку Української міської ради: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи в галузі культури не менше 3  років або стаж роботи в інших сферах не менше 5 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Провідного спеціаліста відділу освіти управління гуманітарного розвитку Української міської ради. Вимоги до кандидатів на посаду провідного спеціаліста відділу освіти управління гуманітарного розвитку Української міської ради: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії управління гуманітарного розвитку Української міської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4×6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головою конкурсної комісії управління гуманітарного розвитку Української міської ради.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад можна за адресою: 08720, Київська область, Обухівський район, м. Українка, пл.Т.Шевченка, 1, кабінет 30.

Телефон для довідок: (04572) 21708.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 03 квітня 2021 року.